7071 Spirulina hawajska - cenna alga amerykańska <div style="text-align: justify;">Nie sposób nie zauważyć, jak wielką popularnością cieszą się ostatnimi czasy prozdrowotne rośliny. Jedną z nich z całą pewnością jest spirulina hawajska. Co warto o niej wiedzieć? W czym pomaga jej spożywanie?</div><div style="text-align: justify;"><br></div><div style="text-align: justify;"><b>Amerykańska alga</b></div><div style="text-align: justify;"><br></div><div style="text-align: justify;">Spirulina hawajska to dobre znana w Ameryce alga. W Europie również jest obecna od dłuższego już czasu, jednak dotychczas była słabo znana. Ostatnio jednak również Europejczycy docenili zalety tej rośliny. Jakie one konkretnie są?</div><div style="text-align: justify;"><b><br></b></div><div style="text-align: justify;"><b>Działanie zdrowotne</b></div><div style="text-align: justify;"><br></div><div style="text-align: justify;">Nie ma wątpliwości, że spirulina hawajska pomaga zadbać o zdrowie na kilka sposobów. Na pewno istotne jest, że zawiera ona bardzo wiele witamin. Między innymi, jest w niej bardzo dużo witaminy A. Jest to z całą pewnością jedna z ważniejszych witamin. Między innymi odpowiada ona za dobre widzenie. Ponadto, w spirulinie zawiera się również wiele witamin z grupy B, których działanie jest bardzo różnorodne. Niemniej jednak, zawsze warto uzupełniać witaminy, gdyż praktycznie każdy ma pewne niedobory.</div><div style="text-align: justify;"><br></div><div style="text-align: justify;">Ponadto, w spirulinie hawajskiej zawiera się również kwas gamma-linolenowy. Jest to kwas tłuszczowy, który przede wszystkim wpływa na obniżenie poziomu cholesterolu. Tym samym, spirulina hawajska (<a href="https://evita.sklep.pl/pl/spirulina-hawajska-500mg-100kaps.html">więcej przeczytasz pod adresem</a>) minimalizuje ryzyko zawału serca czy też jakichkolwiek innych chorób układu krwionośnego.</div><div style="text-align: justify;"><br></div><div style="text-align: justify;"><b>Komu polecić spirulinę hawajską?</b></div><div style="text-align: justify;"><br></div><div style="text-align: justify;">Bez wątpienia, roślina ta jest wskazana dla każdego, kto ceni sobie profilaktykę zdrowotną. Jak bowiem wykazano, spirulina hawajska zapobiega wielu chorobom. Z całą pewnością można sobie pomóc przy jej pomocy, jeśli wykryje się u siebie problemy z układem krążenia. Ponadto, spirulinę hawajską warto także podawać dzieciom, gdyż często mają one niedobory witamin.</div><div style="text-align: justify;"><br></div><div style="text-align: justify;">Ponadto, również przechodząc na dietę odchudzającą warto włączyć w nią spirulinę. Jest to roślina o bardzo niewielkim ładunku kalorycznym. Jednocześnie posiada dość dużo białka, dlatego też jest przydatna organizmowi, któremu brakuje substancji odżywczych. Białko jest również potrzebne każdemu, kto prowadzi ciężkie treningi na siłowni.</div> 2018-02-18

Spirulina hawajska - cenna alga amerykańska

2018-02-18
Nie sposób nie zauważyć, jak wielką popularnością cieszą się ostatnimi czasy prozdrowotne rośliny. Jedną z nich z całą pewnością jest spirulina hawajska. Co warto o niej wiedzieć? W czym pomaga jej spożywanie?

Amerykańska alga

Spirulina hawajska to dobre znana w Ameryce alga. W Europie również jest obecna od dłuższego już czasu, jednak dotychczas była słabo znana. Ostatnio jednak również Europejczycy docenili zalety tej rośliny. Jakie one konkretnie są?

Działanie zdrowotne

Nie ma wątpliwości, że spirulina hawajska pomaga zadbać o zdrowie na kilka sposobów. Na pewno istotne jest, że zawiera ona bardzo wiele witamin. Między innymi, jest w niej bardzo dużo witaminy A. Jest to z całą pewnością jedna z ważniejszych witamin. Między innymi odpowiada ona za dobre widzenie. Ponadto, w spirulinie zawiera się również wiele witamin z grupy B, których działanie jest bardzo różnorodne. Niemniej jednak, zawsze warto uzupełniać witaminy, gdyż praktycznie każdy ma pewne niedobory.

Ponadto, w spirulinie hawajskiej zawiera się również kwas gamma-linolenowy. Jest to kwas tłuszczowy, który przede wszystkim wpływa na obniżenie poziomu cholesterolu. Tym samym, spirulina hawajska (więcej przeczytasz pod adresem) minimalizuje ryzyko zawału serca czy też jakichkolwiek innych chorób układu krwionośnego.

Komu polecić spirulinę hawajską?

Bez wątpienia, roślina ta jest wskazana dla każdego, kto ceni sobie profilaktykę zdrowotną. Jak bowiem wykazano, spirulina hawajska zapobiega wielu chorobom. Z całą pewnością można sobie pomóc przy jej pomocy, jeśli wykryje się u siebie problemy z układem krążenia. Ponadto, spirulinę hawajską warto także podawać dzieciom, gdyż często mają one niedobory witamin.

Ponadto, również przechodząc na dietę odchudzającą warto włączyć w nią spirulinę. Jest to roślina o bardzo niewielkim ładunku kalorycznym. Jednocześnie posiada dość dużo białka, dlatego też jest przydatna organizmowi, któremu brakuje substancji odżywczych. Białko jest również potrzebne każdemu, kto prowadzi ciężkie treningi na siłowni.