6759 Rękawica kessa - jak z niej korzystać? <p></p><div>Kessa to rękawica, która pozwala na oczyszczanie i peelingowanie skóry całego ciała. Z jej pomocą można pozbyć się martwego naskórka i poprawić ukrwienie skóry.<br></div><div><br></div><h2>Jak używać rękawicy kessa?</h2><div><br></div><div>W czasie kąpieli lub brania prysznica, rękawicę zakłada się na rękę, moczy wodą i wtedy wykonuje się oczyszczający masaż. Peeling można zrobić przy użyciu żelu pod prysznic. Nalewa się go na rękawice i delikatnie rozciera. Następnie, na ciele wykonuje się rękawicą koliste ruchy. Zacząć należy od stóp. W miejscach, które wymagają mocniejszego złuszczania, trzeba naciskać na skórę trochę mocniej, niż w delikatniejszych partiach ciała. Zawsze trzeba pamiętać o trzech ważnych sprawach:</div><div>1. Nie wolno używać suchej rękawicy, można wtedy podrażnić skórę.</div><div>2. Masażu Kessą nie wykonuje się na podrażnionej skórze.</div><div>3. Po każdym masażu, rękawicę kessa należy uprać (w pralce lub ręcznie).&nbsp;</div><div><br></div><h2>Korzyści ze stosowania rękawicy kessa</h2><div><br></div><div><a href="https://organeo.pl/product-pol-751-Alepia-KessaBest-rekawica-do-Peelingu.html">Rękawica kessa nie wymaga stosowania żadnych peelingów</a>. Do złuszczenia naskórka wystarczy użyć żelu lub mydła. Jest to bardzo tania wersja złuszczania martwego naskórka. Tym bardziej, że rękawica jest bardzo trwała i może służyć przez długi czas. Jeszcze jedną jej zaletą jest to, że przeprowadzany peeling nie brudzi wanny (albo prysznica). Ponadto, żaden inny peeling (naturalny lub drogeryjny), nie umożliwi tak dokładnego oczyszczenia skóry i złuszczenia naskórka, jak omawiana rękawica.</div><p></p> 2017-10-26

Rękawica kessa - jak z niej korzystać?

2017-10-26

Kessa to rękawica, która pozwala na oczyszczanie i peelingowanie skóry całego ciała. Z jej pomocą można pozbyć się martwego naskórka i poprawić ukrwienie skóry.

Jak używać rękawicy kessa?


W czasie kąpieli lub brania prysznica, rękawicę zakłada się na rękę, moczy wodą i wtedy wykonuje się oczyszczający masaż. Peeling można zrobić przy użyciu żelu pod prysznic. Nalewa się go na rękawice i delikatnie rozciera. Następnie, na ciele wykonuje się rękawicą koliste ruchy. Zacząć należy od stóp. W miejscach, które wymagają mocniejszego złuszczania, trzeba naciskać na skórę trochę mocniej, niż w delikatniejszych partiach ciała. Zawsze trzeba pamiętać o trzech ważnych sprawach:
1. Nie wolno używać suchej rękawicy, można wtedy podrażnić skórę.
2. Masażu Kessą nie wykonuje się na podrażnionej skórze.
3. Po każdym masażu, rękawicę kessa należy uprać (w pralce lub ręcznie). 

Korzyści ze stosowania rękawicy kessa


Rękawica kessa nie wymaga stosowania żadnych peelingów. Do złuszczenia naskórka wystarczy użyć żelu lub mydła. Jest to bardzo tania wersja złuszczania martwego naskórka. Tym bardziej, że rękawica jest bardzo trwała i może służyć przez długi czas. Jeszcze jedną jej zaletą jest to, że przeprowadzany peeling nie brudzi wanny (albo prysznica). Ponadto, żaden inny peeling (naturalny lub drogeryjny), nie umożliwi tak dokładnego oczyszczenia skóry i złuszczenia naskórka, jak omawiana rękawica.