4561 Płyny do soczewek – komfort i bezpieczeństwo w czasie korzystania z soczewek <span id="docs-internal-guid-fa073bf3-8570-29d8-9d97-e8c10a7137e0"><p dir="ltr" style="margin-top: 0pt; margin-bottom: 0pt;"><span style="vertical-align: baseline;">Soczewki kontaktowe to świetna alternatywa dla okularów. Jeżeli źle się w nich czujemy, bo uważamy, że nam nie pasują albo są niewygodne, bo stale zsuwają nam się z nosa, śmiało powinniśmy sięgnąć po soczewki. Są wygodne i dyskretne, sprawiają, że nikt prócz nas nie wie, że mamy wadę wzroku. Jeżeli chcemy sobie zapewnić pełnię bezpieczeństwa i komfortu, musimy jednakże pamiętać, że korzystanie z soczewek wymaga ich prawidłowego przechowywania, użytkowania oraz pielęgnacji. Jeżeli zależy nam o tym, żeby dobrze zadbać o soczewki, powinniśmy jak najszybciej zaopatrzyć się w <a href="http://www.piekneoczy.pl/plyny-i-krople/plyny-do-soczewek">płyn do soczewek</a>.</span></p><br><p dir="ltr" style="margin-top: 0pt; margin-bottom: 0pt;"><span style="vertical-align: baseline;"><b>Pielęgnacja soczewek kontaktowych </b></span></p><p dir="ltr" style="margin-top: 0pt; margin-bottom: 0pt;"><span style="vertical-align: baseline;"><b><br></b></span></p><span style="vertical-align: baseline;">Jeżeli stwierdzimy, że wymieniane co tydzień lub dwa soczewki to dla nas lepsza opcja niż spadające z nosa okulary, to musimy również pamiętać o tym, żeby dobrze o nie dbać. Tylko prawidłowa pielęgnacja zapewni nam pełne bezpieczeństwo. Brak higieny może się wiązać z poważnymi konsekwencjami – jeżeli do oka dostanie się burd, powstanie infekcja, która może być bardzo niebezpieczna dla zdrowia. Jeżeli chcemy mieć pewność, że soczewki zostały dobrze oczyszczone, najlepiej stosować w tym celu dobrej jakości płyny do soczewek. Te oprócz dezynfekcji również nawilżą soczewki, dzięki czemu komfort użytkowania znacznie wzrośnie.</span></span> 2016-05-08

Płyny do soczewek – komfort i bezpieczeństwo w czasie korzystania z soczewek

2016-05-08

Soczewki kontaktowe to świetna alternatywa dla okularów. Jeżeli źle się w nich czujemy, bo uważamy, że nam nie pasują albo są niewygodne, bo stale zsuwają nam się z nosa, śmiało powinniśmy sięgnąć po soczewki. Są wygodne i dyskretne, sprawiają, że nikt prócz nas nie wie, że mamy wadę wzroku. Jeżeli chcemy sobie zapewnić pełnię bezpieczeństwa i komfortu, musimy jednakże pamiętać, że korzystanie z soczewek wymaga ich prawidłowego przechowywania, użytkowania oraz pielęgnacji. Jeżeli zależy nam o tym, żeby dobrze zadbać o soczewki, powinniśmy jak najszybciej zaopatrzyć się w płyn do soczewek.


Pielęgnacja soczewek kontaktowych


Jeżeli stwierdzimy, że wymieniane co tydzień lub dwa soczewki to dla nas lepsza opcja niż spadające z nosa okulary, to musimy również pamiętać o tym, żeby dobrze o nie dbać. Tylko prawidłowa pielęgnacja zapewni nam pełne bezpieczeństwo. Brak higieny może się wiązać z poważnymi konsekwencjami – jeżeli do oka dostanie się burd, powstanie infekcja, która może być bardzo niebezpieczna dla zdrowia. Jeżeli chcemy mieć pewność, że soczewki zostały dobrze oczyszczone, najlepiej stosować w tym celu dobrej jakości płyny do soczewek. Te oprócz dezynfekcji również nawilżą soczewki, dzięki czemu komfort użytkowania znacznie wzrośnie.