4151 Specjalistyczne soczewki toryczne <span id="docs-internal-guid-f558c052-2c52-18fd-288c-d7cb09dd93d3"><p><span id="docs-internal-guid-f558c052-2c52-18fd-288c-d7cb09dd93d3">Do niedawna osoby z wadą wzroku nie miały wyboru - musiały nosić okulary, które niejednokrotnie były powodem do wstydu. Dziś okulary są traktowane jako modny dodatek i dobrze. Nie mniej jednak nie są tak wygodne jak soczewki kontaktowe.</span></p><span id="docs-internal-guid-f558c052-2c52-18fd-288c-d7cb09dd93d3">Soczewki kontaktowe to doskonałe rozwiązanie - nie parują, nie brudzą się tak jak okulary. Są bardziej wygodne i praktyczne w codziennym użytkowaniu, wystarczy odpowiednio je pielęgnować i regularnie wymieniać. Oczywiście nie każdy będzie mógł je nosić, nie mniej jednak na pewno warto spróbować. Dziś na rynku dostępne są soczewki zarówno dla osób dalekowzrocznych, krótkowzrocznych, jak i astygmatyków, którzy do niedawna niestety byli skazani na okulary. Soczewki typu <a href="http://www.piekneoczy.pl/soflens-toric-6szt">Soflens Toric</a> idealnie dopasowują się do kształtu oka, gwarantują maksymalny komfort widzenia i dobrą ostrość. Co więcej Soflens Toric są ogólnodostępne i atrakcyjne cenowo. Soczewki są idealnym rozwiązaniem dla miłośników sportu - pływanie, jazda na nartach czy treningi sztuk walki nie stanowią problemu. Nowoczesna technologia produkcji soczewek kontaktowych sprawia, że nie szkodzą one kondycji naszego oka, są całkowicie bezpieczne, chociaż podczas dłuższego noszenia mogą powodować uczucie dyskomfortu.</span></span> 2016-02-25

Specjalistyczne soczewki toryczne

2016-02-25

Do niedawna osoby z wadą wzroku nie miały wyboru - musiały nosić okulary, które niejednokrotnie były powodem do wstydu. Dziś okulary są traktowane jako modny dodatek i dobrze. Nie mniej jednak nie są tak wygodne jak soczewki kontaktowe.

Soczewki kontaktowe to doskonałe rozwiązanie - nie parują, nie brudzą się tak jak okulary. Są bardziej wygodne i praktyczne w codziennym użytkowaniu, wystarczy odpowiednio je pielęgnować i regularnie wymieniać. Oczywiście nie każdy będzie mógł je nosić, nie mniej jednak na pewno warto spróbować. Dziś na rynku dostępne są soczewki zarówno dla osób dalekowzrocznych, krótkowzrocznych, jak i astygmatyków, którzy do niedawna niestety byli skazani na okulary. Soczewki typu Soflens Toric idealnie dopasowują się do kształtu oka, gwarantują maksymalny komfort widzenia i dobrą ostrość. Co więcej Soflens Toric są ogólnodostępne i atrakcyjne cenowo. Soczewki są idealnym rozwiązaniem dla miłośników sportu - pływanie, jazda na nartach czy treningi sztuk walki nie stanowią problemu. Nowoczesna technologia produkcji soczewek kontaktowych sprawia, że nie szkodzą one kondycji naszego oka, są całkowicie bezpieczne, chociaż podczas dłuższego noszenia mogą powodować uczucie dyskomfortu.