4149 Czy soczewki kolorowe mogą nosić osoby z wadą wzroku? <span id="docs-internal-guid-f558c052-2c42-f2c9-bb46-fd57b5b8e790"><p><span id="docs-internal-guid-f558c052-2c42-f2c9-bb46-fd57b5b8e790">Mimo, że jeszcze kilka lat temu niewiele osób słyszało o kolorowych soczewkach, dziś nosi je coraz więcej ludzi i to nie tylko nastolatków. Chociaż soczewki kolorowe typu ColourVue One Day do niedawna służyły wyłącznie osobom, które chciały wyróżnić się spośród tłumu, dziś są normalnym produktem dostępnym w większości salonach optycznych. </span></p><p><span id="docs-internal-guid-f558c052-2c42-f2c9-bb46-fd57b5b8e790">Dlaczego ludzie noszą <a href="http://www.piekneoczy.pl/colourvue-one-day-10-szt">ColourVue One Day</a>?<br></span>Motywacją do noszenia kolorowych soczewek &nbsp;jest oczywiście zmiana koloru oczu, który nam nie odpowiada. Wiele osób dobiera ich barwę do aktualnej stylizacji lub koloru włosów. Zazwyczaj bywa tak, że ci, którzy mają naturalnie jasne oczy, marzą o ciemnych i odwrotnie. Obecnie soczewki kolorowe mogą nosić także osoby z wadą wzroku, tak więc przy okazji możemy również trochę pobawić się swoim wizerunkiem. ColourVue One Day są dostępne w 5 naturalnych kolorach, które są tak subtelne, że zmiana koloru oczu, powinna pozostać prawie niezauważalna. Pamiętajmy o higienie soczewek kontaktowych, jeżeli są miesięczne, należy je codziennie oczyszczać za pomocą specjalnego płynu. Obecnie polecane są jednak modele jednodniowe, które są bardziej higieniczne, dzięki nim nasze oczy w mniejszym stopniu są narażone na infekcje.</p></span> 2016-02-23

Czy soczewki kolorowe mogą nosić osoby z wadą wzroku?

2016-02-23

Mimo, że jeszcze kilka lat temu niewiele osób słyszało o kolorowych soczewkach, dziś nosi je coraz więcej ludzi i to nie tylko nastolatków. Chociaż soczewki kolorowe typu ColourVue One Day do niedawna służyły wyłącznie osobom, które chciały wyróżnić się spośród tłumu, dziś są normalnym produktem dostępnym w większości salonach optycznych.

Dlaczego ludzie noszą ColourVue One Day?
Motywacją do noszenia kolorowych soczewek  jest oczywiście zmiana koloru oczu, który nam nie odpowiada. Wiele osób dobiera ich barwę do aktualnej stylizacji lub koloru włosów. Zazwyczaj bywa tak, że ci, którzy mają naturalnie jasne oczy, marzą o ciemnych i odwrotnie. Obecnie soczewki kolorowe mogą nosić także osoby z wadą wzroku, tak więc przy okazji możemy również trochę pobawić się swoim wizerunkiem. ColourVue One Day są dostępne w 5 naturalnych kolorach, które są tak subtelne, że zmiana koloru oczu, powinna pozostać prawie niezauważalna. Pamiętajmy o higienie soczewek kontaktowych, jeżeli są miesięczne, należy je codziennie oczyszczać za pomocą specjalnego płynu. Obecnie polecane są jednak modele jednodniowe, które są bardziej higieniczne, dzięki nim nasze oczy w mniejszym stopniu są narażone na infekcje.