1837 Wkładki laktacyjne wielorazowe <p>Kiedy nadchodzi czas karmienia piersią, wówczas zależy nam na tym, by dziecko zawsze wygodnie ułożyć tak, by mleko mogło swobodnie płynąć. Zanim tak naprawdę zostaniemy matkami, nie bardzo wiemy, czego się spodziewać i jak nasze ciało zacznie się zmieniać. <br><br>Oprócz tego, że piersi się powiększają w okresie karmienia, często można zauważyć, że nie kontroluje się tego, jak pokarm płynie. Jeśli więc dziecko przestanie ssać i będzie już najedzone, mleko w dalszym ciągu może płynąć i nic na to nie można poradzić. Warto w takiej sytuacji zaopatrzyć się we wkładki laktacyjne, najlepiej takie wielokrotnego użytku. <br><br>Przekonamy się, że jest to rozwiązanie, jakiemu można zaufać, ponieważ są one higieniczne i łatwo można je wymieniać, co należy czynić dość często. Ilekroć więc poczujemy, że są wilgotne, trzeba je zastąpić nowymi. Kupując zaś <a href="http://bobomio.pl/dla-mamy/wielorazowe-wkladki-laktacyjne-op-6-szt">opakowanie wielorazowych wkładek laktacyjnych</a>, możemy z nich korzystać cały czas, piorąc je, susząc i zamieniając te, jakie właśnie zdążyły nasiąknąć. Mają one okrągły kształt, więc łatwo je dopasować do piersi tak, by nie rzucały się w oczy.</p> 2014-08-12

Wkładki laktacyjne wielorazowe

2014-08-12

Kiedy nadchodzi czas karmienia piersią, wówczas zależy nam na tym, by dziecko zawsze wygodnie ułożyć tak, by mleko mogło swobodnie płynąć. Zanim tak naprawdę zostaniemy matkami, nie bardzo wiemy, czego się spodziewać i jak nasze ciało zacznie się zmieniać.

Oprócz tego, że piersi się powiększają w okresie karmienia, często można zauważyć, że nie kontroluje się tego, jak pokarm płynie. Jeśli więc dziecko przestanie ssać i będzie już najedzone, mleko w dalszym ciągu może płynąć i nic na to nie można poradzić. Warto w takiej sytuacji zaopatrzyć się we wkładki laktacyjne, najlepiej takie wielokrotnego użytku.

Przekonamy się, że jest to rozwiązanie, jakiemu można zaufać, ponieważ są one higieniczne i łatwo można je wymieniać, co należy czynić dość często. Ilekroć więc poczujemy, że są wilgotne, trzeba je zastąpić nowymi. Kupując zaś opakowanie wielorazowych wkładek laktacyjnych, możemy z nich korzystać cały czas, piorąc je, susząc i zamieniając te, jakie właśnie zdążyły nasiąknąć. Mają one okrągły kształt, więc łatwo je dopasować do piersi tak, by nie rzucały się w oczy.